Saldo check
Saldo van jouw YourGift Cadeaukaart checken

Ons team

Toon van Dooijeweerd

Toon van Dooijeweerd

Directeur

toon@yourgift.nl
Karin van Oevelen-Schurer

Karin van Oevelen-Schurer

Sales manager

sales@yourgift.nl
Reni Betten

Reni Betten

Klantenservice / Operations

klantenservice@yourgift.nl
Nieky Franchimont

Nieky Franchimont

Commercieel Manager

nieky@yourgift.nl
Nicky Krakers

Nicky Krakers

Online Marketeer & Webredacteur

nicky@yourgift.nl
Klaas Garnier

Klaas Garnier

Manager Financiële Administratie

klaas@yourgift.nl
Chris Roor

Chris Roor

Financiële administratie

administratie@yourgift.nl